Osaava henkilökuntamme käytössäsi

Henkilökunnaltamme löytyy vankka ja pitkä kokemus niin pienten kuin suurten yritysten kirjanpito -ja veroasioiden hoitamisesta. Päivitämme osaamistamme säännöllisesti erilaisilla alan koulutuksilla, jotta meillä on aina tarjottavana viimeisin ja ajankohtaisin tieto asiakkaillemme.





Carita Stam
toimitusjohtaja
p. 02 880 8866 / 040 575 5740
carita.stam@tili-vinkki.fi



Marjukka Iitti
operatiivinen johtaja, KLT
p. 02 880 8864 / 040 540 8864
marjukka.iitti@tili-vinkki.fi



Miia Sointusalo
asiakkuuspäällikkö, palkanlaskenta, PHT
p. 02 880 8868
miia.sointusalo@tili-vinkki.fi



Janina Arola
asiakkuuspäällikkö, kirjapito, KLT, PHT
p. 02 880 8862
janina.arola@tili-vinkki.fi



Eveliina Toivonen
taloushallinnon asiantuntija, Procountor-Solo
p. 02 880 8850
eveliina.toivonen@tili-vinkki.fi



Seija Mikkola
taloushallinnon asiantuntija
p. 02 880 8851
seija.mikkola@tili-vinkki.fi



Johanna Tiuraniemi
taloushallinnon asiantuntija, Procountor, KLT
p. 02 880 8869
johanna.tiuraniemi@tili-vinkki.fi



Tiina Kihlström
taloushallinnon asiantuntija, KLT

tiina.kihlström@tili-vinkki.fi



Merja Sallinen
taloushallinnon asiantuntija, yhdistykset ja säätiöt
p. 02 880 8867
merja.sallinen@tili-vinkki.fi


 
Käyntiosoite:
Vähäheikkiläntie 56 B, 3 krs.
20810 Turku

Postiosoite:
Vähäheikkiläntie 56,
Laatikko 47, 20810 Turku

 Avaa kartta

Rekisteri- ja tietosuojaseloste
 
P. +358 2 880 8860

Aukioloajat

Ma - Pe: 8.30 - 16.00



Seuraa meitä

Instagram
 


Taloushallintoliitto on yrityksille ulkoistettuja taloushallinnon palveluja tarjoavien, alan korkeat osaamisvaatimukset täyttävien ja valvottujen tilitoimistojen valtakunnallinen liitto.